Matematický Klokan - školní kolo - doplněno

Datum: 21.3.

Stejně jako tisíce škol po celém světě se naše škola v pátek 16.3. zapojila do celosvětové soutěže "matematický Klokan". Úlohy Klokana jsou velmi zajímavé, ale obtížné, protože vyžadují velkou dávku logického uvažování a představivosti, posoudit je můžete třeba na oficiálních stránkách "českého" Klokana. Kategorie Benjamin pro 6. a 7. třídy se z téměř padesáti soutěžících nejvíce vydařila Lucii Martinkové ze 6.A, která získala 91 bod, v kategorii Kadet pro 8. a 9. třídy mezi patnácti soutěžícími nejvíc bodů získala Johana Kinclová z 8.A - 64 body. Na prvním stupni v kategorii Cvrček nejvíc bodů získal Marek Beneda ze 2.A - 90 bodů (maximum), a v kategorii Klokánek Tomáš Gloser z 5.A - 109 bodů.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy