Matematický Klokan - opraveno

Datum: 24.3.

Již tradičně jsme se v pátek 22.3. spolu s tisícovkami škol po celém světě zapojili do matematického Klokana. Na druhém stupni soutěžilo v mladší kategorii Benjamin pro 6. a 7. třídy celkem 54 zájemců, mezi nimi z maximálního počtu 120 bodů získali nejvíc bodů Aneta Rážová, 6.A - 100 bodů, Tomáš Gloser, 6.A - 96 bodů a Lucie Martinková, 7.A - 91 bod. Kategorie Kadet pro 8. a 9.ročníky se zúčastnilo 37 soutěžících, nejlepší byli Tobiáš Vlček, 8.C - 77 bodů, Lukáš Ende, 8.B, Filip Melichárek, 8.A a Anežka Machková, všichni 72 body. Pořadí nejlepší desítky najdete zde: Benjamin, Kadet, další pořadí zjistíte u svých vyučujících.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy