Listopadový sběr starého papíru

Datum: 21.11.

Další sběr starého papíru proběhl 5.11., sebrali jsme celkem za 11 004 Kč:-) Mezi třídami přinesli nejvíc na žáka 2.C, 4.A a 7.A, z jednotlivců nejvíce přispěli Matěj Stříbrný, 2.c - 445 kg a Káťa Fišerová, 7.a - 350  kg. Blahopřejeme a děkujeme všem, kteří donesli sběr a přispěli tím k nemalému zisku za sběr. Peníze jdou do SRPŠ – nám všem, naší škole. Díky za to hodně i málo – vše se počítá. Organizačně nám bezvadně pomohla třída 9.b s panem učitelem Lukášem Dubrovským – děkujeme moc!!!!! Super!!
Příště prosím nedávejte už lepenku a kartony, jen papír tříděný v krabicích nebo převázaný provázkem. Cena je nyní 1,60/ tříděný sběr a 1,40/ netříděný. 

Na podrobné výsledky, které připravila jako obvykle hlavní organizátorka, p. uč Fiedlerová, se můžete podívat zde.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy