Liga škol OB - 3. kolo

Datum: 19.4.

Třetí kolo "Ligy škol v orientačním běhu" proběhlo ve středu 18.4.. Z naší školy ke startu dorazil opět veliký počet zájemců (zhruba čtyřicítka) a také jako obvykle je řada z nich v popředí výsledkových listin:
1. místo: Jelínková Eva, 3.A, 2. místo: Novotná Vendula, 5.A, Gloser Tomáš, 5.A, 3. místo: Fejglová Barbora, 3.D, Rážová Aneta, 5.A, Jelínek František, 3.A, Kočí Miroslav, 5.B, 4. místo: Pompach Lukáš, 7.B, 5. místo: Brinkmanová Tereza, 3.C, Houžvičková Nikola, 8.A, Jakoubek Bohumil, 7.A, Mrňávek Martin, 8.A, 6. místo: Kunartová Dominika, 4.C, Morávková Barbora 8.A

celkovém pořadí škol jsme stále na prvním místě před ZŠ Štefcova a ZŠ štefanikova, atmosféru závodů zachytili pořadatelé ve fotogalerii.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy