Kvalifikace na republiku

Datum: 6.2.

zpráva p. ředitele

Naši florbalisté 29.1. v kvalifikačním kole na republikové kolo obsadili skvělé druhé místo, klukům chybělo opravdu málo, možná trochu toho sportovního štěstí, aby se dostali do republikového finále. V Liberci nás čekali jen dva soupeři Mladá Boleslav a Liberec. V prvním zápase se utkali tyto dva týmy spolu a, i když měla Boleslav více ze hry, Liberec v poslední sekundě vyrovnal, což se ukázalo pro celkový průběh turnaje jako klíčové. Poté jsme nastoupili proti borcům z florbalové boleslavské školy my a z palubovky jsme je doslova smetli výsledkem 5:1. V tuto chvíli jsme byli nahoře, stačilo neprohrát s Libercem. Jenže tento soupeř se na nás dobře připravil a doslova na nás vletěl rychlou fyzickou hrou, na kterou jsme polovinu zápasu nedokázali reagovat a prohrávali tak 0:2, poté jsme však zabrali, hru i výsledek vyrovnali. Bohužel, minutu před koncem jsme obdrželi nešťastný gól po tečované nahozené střele. Prohra 2:3 znamenala v celkovém součtu výsledků postup Liberce. I když jsme nakonec skončili před branami republikového finále, znamená to pro náš školní chlapecký florbal historický úspěch. Rád bych tomuto úspěšnému týmu moc poděkoval za vše, co jsem s nimi při tom našem florbalovém putování zažil a samozřejmě za skvělou reprezentaci školy. Reprezentovali nás: Filip Melichárek, Daniel Melichárek, Jakub Truneček, Bohumil Jakoubek, Marian Naar, Daniel Kraus, Filip Jan, Patrik Mrkvička, Filip Nun, Tobiáš Čapek a Lukáš Vybíral. Klobouk dolů. :-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy