Krajští přeborníci - doplněno

Datum: 21.5.

zprávy p. uč. Kušnírové

Dne 17.5.2018 se v Jičíně konalo  krajské kolo McDonald´s Cupu  ve fotbale. Družstvo mladších žáků a žákyň se do bojů o dobré umístěné pustilo s velkou bojovností a s plným nasazením. Po 3 výhrách a 1 smolné prohře 1:0 nakonec obsadilo vynikající 1. místo a stalo se přeborníkem kraje. V této kategorii je to nejvyšší soutěž, dál se již nepostupuje. Školu výborně reprezentovali: Matěj Hruška a Vojta Pižl z 2.A, Péťa Černík z 2.B, Lukáš Repiský z 2.C, Marek Kupka, Kryštof Ludvík, Jirka Makarič a Martin Uhlíř z 3.A, Tobík Zákravský z 3.B, Honza Daňo, Míša Perthen a Tonda Thiele z 3.C, Barča Fejglová a Matěj Schmidt z 3.D. Patří jim velký dík. Na vynikajícím úspěchu se nemalou měrou podíleli 2 tatínkové -trenéři Roman Schmidt a Jirka Černík. I jim patří poděkování za ochotu a volný čas.


 

Dne 10.5.2018 se konala na stadiónu Slavie HK okresní kola McDonald´s Cup turnaje ve fotbale, kam se z okrskových kol probojovala družstva mladších i starších žáků. Družstvo starších žáků a žákyň ze 4. - 5. ročníků mělo velmi těžkou skupinu, kde byl loňský vítěz celorepublikového kola ZŠ Sever HK. I přes velkou bojovnost obsadili nakonec 4. místo. Školu reprezentovali: David Tezour 4.A, Standa Coufal, Tobík Čermák, Míša Ryšavý, Vojta Vítek, Filip Zezula ze 4.B, Tomáš Chrtek, Dominik Kmínek a Jolča Trunečková ze 4.C, Tomáš Gloser, Dan Karmin z 5.A, Tamara Pakostová a Kristýna Šrajerová z 5.B, Adam Chýlek z 5.C. Družstvo mladších žáků a žákyň 2. - 3. ročníků svoji skupinu vyhrálo a postoupilo do krajského kola. Všem děkujeme za velmi dobrou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy