Krajské kolo kin-ballu

Datum: 17.3.

zpráva p. uč. Andrlové

Krajského kola kin-ballu se 16.3. zúčastnila dvě družstva z naší školy (kategorie III., IV). Družstvo mladších žáků a žákyň postoupilo do republikového finále z prvního místa. Družstvo starších žáků a žákyň sehrálo ve skupině 4 utkání, všechny zápasy jsme zvládli a s přehledem vyhráli skupinu. V závěrečném finalovém utkání jsme nakonec obsadili 2. místo a postoupili do republikového finále. Gratulujeme k postupu a děkujeme za skělou reprezentaci.

Reprezentovali nás:

Kristýna Kratěnová, Johana Kinclová, obě 7.A, Kateřina Pánková, 7.B, Štěpán Hanuska, Radek Matějíček, Adam Pultar, všichni 6.A

Antonie Hloušková, Tereza Hvězdová, Adéla Aligerová, Martin Jahodář, Lukáš Hroch, všichni 9.A, Verča Pultarová, 9.C, Jakub Chaloupka, Dominik Podhajský, oba 8.A

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy