Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Kraje pro bezpečný internet

Datum: 19.12.

Na stránkách kpbi.cz jsou k dispozici různé kurzy zaměřené na problematiku bezpečnosti na internetu určené pro děti i dospělé a také si zde můžete ověřit svoje znalosti o internetu v soutěžních kvízech. Do soutěžení se zapojili i někteří naši žáci ze 6.A, nejúspěšnější z nich byl Honza Urbánek, který byl pozvaný na setkání vítězů na krajský úřad. Setkání proběhlo 18.12. za účasti krajského hejtmana a dalších zástupců kraje, Honza jako jeden z vítězů ve své kategorii si odnesl kromě zážitku také věcnou odměnu. Děkujeme za reprezentaci školy a přejeme další podobné úspěchy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy