Kin-ball v Pardubicích

Datum: 22.6.

Ve středu 20.6. vyrazila naše dvě družstva na kin-ballový turnaj „O pohár starosty Pardubic“ a dala „perníkářům“ co proto:-) Starší žáci obsadili 3. místo a k tomu byla Tereza Šimová vyhlášena jako nejužitečnější hráčka starší kategorie! Mladší žáci byli v turnaji nejlepší a zvítězili! Gratulujeme k úspěchům a děkujeme za reprezentaci! Naše sestavy: starší – Dominik Podhajský, Jakub Chaloupka, oba 9.A, Tereza Šimová, Natálie Krajčíková, obě 8.A a Magdalena Chmelíková, 7.C, mladší – Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Vojta Pavlík, všichni 7.A, Luisa Pavlíčková, 7.C, Petra Šintáková a Karolína Krausová, obě 6.C

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy