Kin-ball - postup na republiku

Datum: 26.3.

zpráva p. uč. Kronikové

Dne 13. 3. 2019 se konalo oblastní finále v kin - ballu škol a klubů. Naše škola měla zastoupení v obou kategoriích. Soutěž byla nabita výbornými družstvy. Družstvo mladších ( 6.- 7. tř.) v základní části zvítězilo a ve finále skončilo na krásném 3. místě a zajistilo si tak postup na republikové finále. Družstvo starších ( 8. – 9. tř.) skončilo šesté. Všem děkujeme za reprezentaci a mladším přejeme hodně úspěchů na "republice".
Sestavy:
mladší: Veronika Pecinová a Karolína Vaňková – 7.A, Petra Šintáková, Karolína Krausová, Matěj Přívozník a Pavel Kudrnáč – 7.C
starší: Adam Pultar, Štěpán Hanuska, Vojtěch Pavlík, Marie Hloušková a Karolína Marková – 8.A, Luisa Pavlíčková a Magdalena Chmelíková – 8.C, Tereza Šimová – 9.A

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy