Jarní turnaj ve vybíjené

Datum: 26.3.

zpráva p. uč. Kušnírové

Dne  14.3.2018 se v třebešské hale konal Jarní turnaj ve vybíjené smíšených družstev žáků 1. - 3. tříd. Turnaje se zúčastnilo 15 družstev ze škol okresu Hradec Králové, která byla rozdělena do 3 základních skupin. Vítězové skupin hráli o 1. - 3. místo, družstva na 2. místě hrála o 4. - 6. místo. Družstvo naší školy hrálo s nasazením všech sil a v turnaji nakonec obsadilo pěkné 5. místo. Školu reprezentovali: Nela Jančová, Barča Fejglová, Sam Pipek, Vojta Rašner  a Míša Slavíčková ze 3. D, Marek Podlipný, Lukáš Matějka, Verča Trenzová, Terka Vanišová, Terka Bláhová a Kuba Balcar ze 3. C a Matyáš Ulrich ze 2. B. Všem děkuji za dobrou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy