Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Informace k zápisu do 1.tříd - aktualizováno 30.3. - odkaz na zápis

Datum: 30.3.

Důležité informace k zápisu do 1. tříd najdete zde, vhodné je pročíst také desatero pro rodiče. Elektronický zápis bude probíhat od 1. do 30. 4., vzhledem k současné situaci není potřeba spěchat. Zapisovat se můžete na této adrese: https://www.sirs.cz/zs-horak-hk-s18/zapis.htm

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy