Halová kopaná - okrsek

Datum: 21.3.

zpráva p. uč. Andrlové

Dne 21.3. 2017 se na naší škole uskutečnilo okrskové kolo v halové kopané. Chlapci sehráli 3 zápasy ve skupině systémem každý s každým. Po dvou vítězných utkáních nad ZŠ Osice a ZŠ Černilov jsme sehráli rozhodující utkání o postup do dalšího kola se ZŠ Bezručova. Přestože jsem v utkání vedli 2:0, ZŠ Bezručova nás nakonec porazila 5:3 a postoupila do dalších bojů. Chlapcům děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Reprezentovali nás: Matyas Jirkův, Martin Štaier, Tomáš Dolanský, Jakub Zeman, Jan Nosek, Tomáš Kadeřávek, Adam Karmin, Dominik Podhajský, Jiří Rejl

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy