Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Doporučení hejtmana ke koronaviru

Na základě doporučení hejtmana Královéhradeckého kraje zveřejňujeme informace k problematice výskytu koronaviru v Evropě:

snížení rizika nákazy koronavirem, pro cestovatelejak si správně mýt ruce
Prosíme zaměstnance a rodiče našich žáků, kteří vycestovali nebo hodlají vycestovat do rizikové oblasti nákazy koronavirem, aby po svém příjezdu kontaktovali Krajskou hygienickou stanici KHK prostřednictvím e-mailu koronavirus@khshk.cz.
Podle doporučení vládních představitelů všechny vyzýváme ke zvážení cest do zahraničí.