Den španělské kuchyně za námi - doplněno

Datum: 18.1.

Ve středu 17.1. u nás proběhl "Den španělské kuchyně", akce do které se zapojila také naše školní jídelna. Návštěvou nás poctili například španělský velvyslanec Pedro Calvo-Sotelo Ibaňez-Martín, královéhradecký hejtman Jiří Štěpán a také senátor Jaroslav Malý. O akci psal hradecký Deník, zpráva je i na stránkách krajského úřadu. Průběh akce je zachycený také v našich fotogaleriích nebo videu na krajském facebooku nebo našem youtube kanálu. Po skončení akce jsme od sympatického velvyslance dostali milý dopis:-)

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy