Den pro vás

Datum: 16.9.

zpráva p. uč. Kuchyňové

V pátek 11. 9. 2020 se v areálu SOŠ a SOU Vocelova 1338 v HK. konala soutěžně zábavná akce družstev „DEN PRO VÁS“, určená pro žáky 8. a 9. tříd. Soutěž byla zaměřena na oblast stavebnictví, dopravy a autoopravárenství. Žáci si vyzkoušeli tradiční i moderní řemesla. V hlavní soutěži šestičlenná družstva (celkem 16) plnila úkoly na 8 stanovištích. Akce byla konaná pod záštitou náměstkyně hejtmana Královéhradeckého kraje Mgr. Martiny Berdychové a podpořili ji Královéhradecký kraj, statutární město Hradec Králové, dále firmy CS Cargo, Dopravní podnik města Hradec Králové, Škoda a Porsche Hradec Králové.
Družstvo ve složení Dominik Lhoták( 9.C), Jakub Sedláček(9.C), Pavel Kudrnáč(9.C), Filip Dvorský (9.A), Ondřej Podolník (9.A), Jan Burda(9.A) se umístilo na 1. místě a získalo putovní pohár SOŠ a SOU Vocelova. Na 4. místě se umístili: Adam Fedor (9.B), Roman Váňa(9.B), Martin Laštůvka(9.B), Andrej Tkáč (9.B), Karolína Vaňková(9.A), Petra Sklenářová(9.A). Děkujeme za výbornou reprezentaci školy!

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy