Coca cola cup dívek

Datum: 14.6.

zpráva p. uč. Kronikové

Naše družstvo se i letos probojovalo do regionálního kola tohoto turnaje – tj. mezi 16 nejlepších družstev v republice. Turnaj holky sehrály na hřišti v Třebši. Po výhře nad ZŠ Ústavní Praha 3:0 a se ZŠ Studenec 7:0 nakonec prohrály se ZŠ Pardubice Ohrazenice 1:2. Děvčata nakonec skončila na 2., bohužel nepostupovém místě. Sestava: Novotná Gábina a Pakostová Adéla 6.B, Spišáková Petra 7.A, Machová Lucie 7. B, Khulan Edermechineg a Lucie Šturmová 8.A, Lucie Landová 8. B, Míša Fejglová, Antonie Hloušková, Barbora Vanišová, Anna Kadečková 9.A, Tereza Kotoučková, Barbora Hlavová a Veronika Pultarová 9.C.
Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy