ČEPS cup dívek - kraj

Datum: 24.1.

zpráva p. knihovnice Kvasničkové

V pátek 19.1.2018 se konalo krajské kolo v ČEPS cupu dívek ve florbale. Tento turnaj probíhal v Předměřicích nad Labem. Naše škola se umístila na krásném 3. místě. Děvčata si z turnaje odvážela diplom,  velký pohár a bronzové medaile. Blahopřejeme!!! A nejlepší hráčkou celého turnaje byla vyhlášena naše hráčka Veronika Dubcová ze 4.A.
Dívkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Hráčky: Veronika Dubcová, Aneta Rážová, Jolana Trunečková, Tereza Fejglová, Dominika Kunartová, Tamara Pakostová, Kristýna Šrajerová, Veronika Spurná, Martina Čecháková, Veronika Špačková, Karolína Horáková, Petra Kaplanová, Viktorie Vlášková, Viktorie, Jančová

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy