Celkové výsledky sběru

Datum: 7.6.

V letošním školním roce bylo nasbíráno sběru za 94 704,- Kč, to je skvělý výsledek a velká výpomoc do rozpočtu SRPŠ. Nejlepšími sběrači za celý rok byli na prvním stupni Nikolka Zárubová z 1.b a Marek Záruba z 5.a, kteří přinesli každý 1260 kg, na druhém stupni Marian Naar ze 7.b, který donesl 3150 kg. Mezi třídami byli nejlepší 5.a a 7.b. Děkujeme všem za donesený sběr a velký dík patří za organizaci u sběru i 9.třídám!!! Další pořadí najdete v podrobné zprávě, kterou připravila hlavní organizátorka sběru p. uč. Fiedlerová.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy