Úřední deska

Základní škola Hradec Králové, M. Horákové 258 vyhlašuje výběrové řízení na dodávku a montáž multifunkčního zařízení do školní jídelny dle následující specifikace ve výzvě: výzva+zadávací podmínky , Příloha č. 1 - krycí list , Příloha č. 2 - vzor čestného prohlášení

Náš Youtube kanál

Náš Youtube kanál Náš Youtube kanál

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka Virtuální prohlídka

Mléko do škol

Mléko do škol Mléko do škol

QR kód

QR kód QR kód

Bezpečnostní opatření ke koronaviru

Datum: 8.3.

Všichni zaměstnanci a žáci, kteří byli o jarních prázdninách na dovolené v Itálii, bez ohledu na to, ve které oblasti byli a kdy se vrátili, zůstanou po dobu následujících dvou týdnů doma. Týká se to i těch, kteří sice v Itálii nebyli, ale sdílejí společnou domácnost s osobami, jež se z Itálie vrátily. TU zodpovídají za to, že se těmto žákům dostane prostřednictvím emailů domácí práce v dostatečné míře.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy