3.B a Vaneska

Datum: 23.2.

Ve čtvrtek se děti ze 3.B moc těšily do školy. Hned po osmé zaťukala návštěva, kterou přivedl pan Michal Nebeský, jeden ze členů organizačního týmu Sport Hradec Cup.  Představil dětem malou Vanesku a její maminku. S jejich příběhem a životní cestou se děti seznámily a spolu s paní učitelkou se rozhodly darovat peníze, které si vydělaly prodejem vlastoručně vyrobených předmětů na předvánočním školním Jarmarku. Peníze budou 24.6. přímo na turnaji jmenovitě vhozeny spolu s dalšími do turnajové kasy a po finále předány stejným dílem do rukou rodin všech pěti podpořených dětí. Děti udělaly radost svými výrobky kupujícím a ještě jednou teď Vanesce, její mamince a dalším dětem. Zprávu můžete najít také na stránkách organizátorů sbírky.

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS