<-zpět ;;; domů ->Dnes je

Rádio Školák

Redakce rádia ve školním roce 2011/12

šéfredaktor: p. uč. Myšková
redaktoři: Vilém Procházka a Adam Zákravský 9. C, Jan Bouzek, Radek Schejbal a Štěpán Merka 8. C, náhradnice (v případě potřeby) Tereza Špalovská 7. B.

Redakce rádia ve školním roce 2009/10

šéfredaktor: p. uč. Myšková
redaktoři: Vilém Procházka, Kateřina Tomišková, Kristýna Nehybová, Adam Zákravský, David Veverka, Sanny Muharem

Pod vedením paní učitelky Suchomelové připravuje žákovská redakce hlášení školního rádia Školák. Vysílání probíhá zhruba jednou za čtrnáct dní a přináší různé zprávy ze života školy i okolí, vtipy, muziku a podobně. Fotogalerii z vysílání 29.4.2005 připravily redaktorky z 8.C.

Redakce rádia ve školním roce 2008/09

Jakub Zilvar
Pavel Douděra
Aneta Špryňarová