Aktuální termíny

Měsíční plán červen 2019

 

Termín

Akce

Účastní se

 

 
3.6.
(Po)
 

10:55-13:30

Zeměpisný pořad - Kolumbie
Centrál, 70 Kč

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 7.C, 8.A, 8.B, 8.C, 9.A, 9.B
Andrlová Zdeňka, Černíková Irena, Hroudová Gabriela, Chrudimská Jana, Kroniková Jana, Kuchyňová Iva, Majtanová Blanka, Myšková Iva, Skrbková Miroslava, Šintáková Miluše, Zýková Šárka

 

Škola v přírodě
Chata Radost, Plasnice

2.B
Konečná Dagmar, Langrová Irena

 

Škola v přírodě
penzion U Vernerů, Jedlová v Orl.h.

3.B
Kušnírová Ivana

 

Škola v přírodě
Chata Jedlová, Deštné v Orl. h.

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Přidalová Tereza, Šťovíčková Lenka

 

 
4.6.
(Út)
 

8:55-11:30

program Policie ČR
od 9:30

6.B, 6.C
Chrudimská Jana, Myšková Iva

 

Škola v přírodě
Chata Jedlová, Deštné v Orl. h.

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Přidalová Tereza, Šťovíčková Lenka

 

Škola v přírodě
penzion U Vernerů, Jedlová v Orl.h.

3.B
Kušnírová Ivana

 

Škola v přírodě
Chata Radost, Plasnice

2.B
Konečná Dagmar, Langrová Irena

 

konzultace učitelů
1. st 15:00-16:00, 2. st. 15:30-16:30

 

 

 
5.6.
(St)
 

 

Škola v přírodě
Chata Jedlová, Deštné v Orl. h.

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Přidalová Tereza, Šťovíčková Lenka

 

školní výlet
Sedmihorky

7.B
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

Škola v přírodě
penzion U Vernerů, Jedlová v Orl.h.

3.B
Kušnírová Ivana

 

Hradecké sportovní dny

 

 

školní výlet

6.C
Chrudimská Jana, Myšková Iva

 

Škola v přírodě
Chata Radost, Plasnice

2.B
Konečná Dagmar, Langrová Irena

 

 
6.6.
(Čt)
 

 

Škola v přírodě
Chata Jedlová, Deštné v Orl. h.

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Přidalová Tereza, Šťovíčková Lenka

 

Kutná Hora

7.C
Abertová Miluše, Kuchyňová Iva

 

školní výlet
Sedmihorky

7.B
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

Škola v přírodě
penzion U Vernerů, Jedlová v Orl.h.

3.B
Kušnírová Ivana

 

Hradecké sportovní dny

 

 

školní výlet

6.C
Chrudimská Jana, Myšková Iva

 

Škola v přírodě
Chata Radost, Plasnice

2.B
Konečná Dagmar, Langrová Irena

 

 
7.6.
(Pá)
 

 

Škola v přírodě
Chata Jedlová, Deštné v Orl. h.

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Přidalová Tereza, Šťovíčková Lenka

 

školní výlet
Sedmihorky

7.B
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

Škola v přírodě
penzion U Vernerů, Jedlová v Orl.h.

3.B
Kušnírová Ivana

 

školní výlet

6.C
Chrudimská Jana, Myšková Iva

 

Škola v přírodě
Chata Radost, Plasnice

2.B
Konečná Dagmar, Langrová Irena

 

 
10.6.
(Po)
 

 

Cyklovýlet Běleč n. Orl.

4.C, 5.B
Abertová Miluše, Chromková Kateřina, Sedláčková Ivana

 

 
11.6.
(Út)
 

 

Cyklovýlet Běleč n. Orl.

4.C, 5.B
Abertová Miluše, Chromková Kateřina, Sedláčková Ivana

 

školní výlet
Ostružno

6.A
Hroudová Gabriela

 

 
12.6.
(St)
 

 

Cyklovýlet Běleč

3.C, 3.D
Foltínová Veronika, Podzimková Martina

 

školní výlet

7.A
Andrlová Zdeňka, Šintáková Miluše

 

Cyklovýlet Běleč n. Orl.

4.C, 5.B
Abertová Miluše, Chromková Kateřina, Sedláčková Ivana

 

školní výlet
Ostružno

6.A
Hroudová Gabriela

 

 
13.6.
(Čt)
 

 

Vědecko-technický jarmark
Pardubice

9.B
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

Cyklovýlet Běleč

3.C, 3.D
Foltínová Veronika, Podzimková Martina

 

školní výlet

7.A
Andrlová Zdeňka, Šintáková Miluše

 

školní výlet
Ostružno

6.A
Hroudová Gabriela

 

 
14.6.
(Pá)
 

 

Stanování ŠD 3.třídy

Šágová Renata, Šťovíčková Lenka

 

Cyklovýlet Běleč

3.C, 3.D
Foltínová Veronika, Podzimková Martina

 

školní výlet

7.A
Andrlová Zdeňka, Šintáková Miluše

 

 
15.6.
(So)
 

 

Stanování ŠD 3.třídy

Šágová Renata, Šťovíčková Lenka

 

 
17.6.
(Po)
 

 

Pestrá strava bez zbytečné chemie - projekt

3.C
Foltínová Veronika

 

 
19.6.
(St)
 

 

Pestrá strava bez zbytečné chemie - projekt

3.D
Podzimková Martina

 

Výlet do muzea E. Holuba Holice

4.B, 4.D
Hnízdová Jitka, Hudousková Zuzana, Šťovíčková Lenka

 

Výlet Častolovice

1.A, 1.C
Kokrdová Věra, Zákravská Hana

 

 
20.6.
(Čt)
 

 

Hrajeme si i hlavou

8.C
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

 
21.6.
(Pá)
 

 

Hrajeme si i hlavou

9.A
Strnad Pavel, Zýková Šárka

 

 
24.6.
(Po)
 

 

Beseda s MP
Dopravní výchova - prakt. část, vlastní přilba, 8.30 - 9.30

5.A
Šrámková Olga

 

pedagogická rada

 

 

 
26.6.
(St)
 

 

Beseda s MP
Dopravní výchova - prakt. část, vlastní přilba, 10.15 - 11.45

5.C
Hamplová Hana

 

Beseda s MP
Dopravní výchova - prakt. část, vlastní přilba, 8.30 - 9.30

5.B
Chromková Kateřina

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Od hraní k vědění

Spolupracujeme


Sponzoři

Škola

© 2014, Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na ReflexCMS

eStudio.cz profesionální weby a ziskové eShopy